Pinigų kaina. Kaip užtikrinti, kad tik nedidelė šiukšlių dalis nugultų sąvartynuose?

Pinigų kaina

2021.09.09 18:12

Pinigų kaina. Kaip užtikrinti, kad tik nedidelė šiukšlių dalis nugultų sąvartynuose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidoje „Pinigų kaina“, kaip ir įprasta, nagrinėjama tema, kuri aktuali ne tik verslininkams, bet ir kiekvienam mūsų. Išklausomi skirtingi pasiūlymai, skaičiuojama žadamų pokyčių vertė, įvertinama nauda. Kalbama apie verslo strategiją ir globalius iššūkius. Ieškoma, kaip juos paversti galimybėmis. Šiandienos tema – oficiali Lietuvos atliekų politika. Kada Lietuvoje neliks sąvartynų ir kokia to kaina vartotojams?

Diskutuoja: aplinkos ministro Simono Gentvilo atstovas spaudai Marijus Gailius, pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ generalinis direktorius Kęstutis Pocius, Šiaulių regiono atliekų centro vadovas Žilvinas Šilgalis.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.