60 minučių. Manipuliuojant afganais, bandoma atverti naują neteisėtos migracijos kelią?

60 minučių

2021.09.09 17:05

60 minučių. Manipuliuojant afganais, bandoma atverti naują neteisėtos migracijos kelią?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Europos Žmogaus Teisių Teismo minimi migrantai iš Afganistano atvyko prie Lietuvos sienos su Baltarusija, tačiau jie įleisti nebuvo.

Manipuliuojant įvykiais Afganistane, bandoma atverti naują neteisėtos migracijos kelią, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Vilniaus įmonės atsisako nuomoti įrangą ir teikti kitas paslaugas penktadienio mitingo organizatoriams.Jie įtaria, kad savivaldybė galėjo spausti verslą, tačiau miesto valdžia tai neigia.

Viešvilėje, Jurbarko rajone, siūloma apgyvendinti iki 300 pažeidžiamų migrantų, jei dėl to pavyks susitarti su vietos bendruomene.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen žada per rudens sesiją pateikti pasiūlymų paketą, susijusį su šeima. Jame siūlymai dėl karjeros ir vaikų priežiūros derinimo, namų darželio įteisinimas, įstaigose, kur dirba daugiau nei šimtas darbuotojų, vaikų kambarių numatymas.

Karinių pratybų „Zapad“ išvakarėse Maskvoje susitinka Aliaksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas. Ką reiškia jau penktas jų susitikimas šiemet?

Pradeda veikti atnaujinta virtuali biblioteka ELVIS. Ji skirta žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.