LRT Aktualijų studija. Ar Seime bus laiko ir noro imtis reformų?

LRT aktualijų studija

2021.09.09 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar Seime bus laiko ir noro imtis reformų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jau penktadienį Seimas renkasi į rudens sesiją. Iki Kalėdų parlamentas planuoja priimti daugybę sprendimų, kuriais sutarimą rasti gali būti sunku. Partnerystės įstatymas, tiesioginių merų rinkimų įteisinimas, narkotikų dekriminalizavimas ir kiti klausimai neabejotinai kels daugybę aistrų. Be to valdantieji žada mokesčių ir sveikatos įstaigų sistemos reformas, bet ar jos parengtos? Ar bus laiko ir noro pokyčių imtis metu, kai koronaviruso ir migrantų krizės gaisrai dar neužgesinti?

„LRT Aktualijų studijoje“ diskutuoja Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas, Laisvės partijos frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė bei Klaipėdos universiteto (KU) politologė Gabrielė Burbulytė ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) docentas, politologas Virgis Valentinavičius.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.