60 minučių. Taivano gyventojai smarkiai padidino išlaidas Lietuvos internetinėse parduotuvėse

60 minučių

2021.09.08 17:05

60 minučių. Taivano gyventojai smarkiai padidino išlaidas Lietuvos internetinėse parduotuvėse

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vilniaus miesto savivaldybė leido penktadienį Katedros aikštėje Lietuvos šeimų sąjūdžiui rengti mitingą. Pasak savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo Adomo Bužinsko, Katedros aikštėje pareigūnams bus daug lengviau užtikrinti saugumą, nors provokacijų rizika esą išlieka tokia pati.

Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisija šiandien aptarė, kaip mažinti COVID-19 pasekmes psichikos sveikatai. Specialistai vienu balsu tvirtina, kad pandemija neigiamai paveikė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei paauglių psichologinę būseną, o specialistų pagalba jiems dažnai neprieinama.

Aplinkos teršimas – ar tai būtų atliekos, ar automobilių tarša – kainuos vis brangiau. Aplinkos ministerija dar šį rudenį siūlys Seimui padidinti mokestį už aplinkos teršimą gabenant šiukšles į sąvartynus. Specialistai sako, kad tai didins skaičius gyventojų sąskaitose.

Pastaruoju metu kylant neramumų migrantų apgyvendinimo vietose, Seimo Žmogaus teisių komitete svarstyti su migrantų padėtimi susiję klausimai.

Taivano gyventojai smarkiai padidino išlaidas Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Taivano institucijų duomenys rodo, kad septynių didžiųjų salos miestų gyventojai nuo vasario iki birželio pabaigos Lietuvos parduotuvėse atliko apie 112 tūkst. atsiskaitymų, kurių bendra vertė viršija 76 mln. skaičiuojant eurais. Vidutiniškai vieno pirkimo sandorio vertė – 700 eurų. Tokia naujiena ir skaičiavimais viešojoje erdvėje pasidalino Taivano ekonomikos ir kultūros atstovė Jungtinėse Valstijose. Taip pat ji įsidėjo ir nusipirkto lietuviško gėrimo nuotrauka.

Ved. Liuda Kudinova.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.