Ryto allegro. Naujoji Lietuvos ambasadorė prie UNESCO – Jolanta Balčiūnienė

Ryto allegro

2021.09.07 07:05

Ryto allegro. Naujoji Lietuvos ambasadorė prie UNESCO – Jolanta Balčiūnienė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Šv. Jono gatvės galerijoje veikia menininkės Aušros Kleizaitės kūrinių paroda, kviečianti lankytojus pasinerti į fantasmagorišką Karalių, Dievų, Ožių ir Vaiduoklių, arba Demonų pasaulį.

Istoriko Domo Boguševičiaus komentaras, atsigręžiantis į naujų mokslo metų aktualijas.

Šeduvos lankytojai kviečiami išgirsti po miestelį pasklidusias audio istorijas, kuriose – atkurti pasakojimai apie žydų gyvenimą čia iki Antrojo pasaulinio karo. Operos solisto Rafailo Karpio ir aktorės Elžbietos Latėnaitės pagalba prabyla vienintelis to meto miestelio vegetaras, verslininkas, padegęs savo viešbutį, gyventojai, bandę išgelbėti žydų šeimas.

Savo kadenciją kaip Lietuvos ambasadorė prie UNESCO pradeda diplomatė Jolanta Balčiūnienė. Kokie tikslai ir pagrindiniai uždaviniai keliami šiuo metu ir yra aktualiausi?

Apie gamtos reikšmę kūrybai ir kasdienybei pokalbis su grupės „Golden Parazyth“ vokalistu Giedriumi Širka.

Prasideda tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis „Helium“ – taip šiemet persivadino jau penkiolika metų organizuojamas „Naujojo cirko savaitgalis“. Kokią programą šiemet paruošė festivalio organizatoriai?

„Klasikos koncertų salės“ apžvalga.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.