10–12. Kodėl vyrams reikalinga lyčių lygybė?

10–12

2021.09.06 10:05

10–12. Kodėl vyrams reikalinga lyčių lygybė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidoje „10-12“ toliau tęsiame pažintį su įvairius darbus, įvairiuose LRT padaliniuose dirbančiais žmonėmis. Šiandien pas mus portal LRT.LT vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė.

Šiandien knygos skaitymo diena. Kada verta pradėti skaityti savo vaikui, kiek suaugusiems gali būti naudingas skaitymas vaikams, kaip padėti paaugliams išsirinkti knygas, kalbamės su internetinės bibliotekos vaikams ir jaunimui “Vyturys” vadovu, paskyros “Skaitau savo mažyliui” autoriumi Arūnu Šileriu.

Kodėl vyrams gali būti reikalinga lyčių lygybė? Lyčių nelygybė yra vienas svarbiausių šių dienų žmogaus teisių pažeidimų, o siekiant tai išspręsti, labai svarbu, jog vyrai ir berniukai taptų šio sprendimo dalimi. Vis dėlto, daugybė vyrų vis dar nemato lyčių lygybės naudos sau, o ši tema dažnai priimama kaip skirta ir palanki tik moterims. Praėjusią savaitę ISM vadybos ir ekonomikos universitete vyko Lietuvoje startavusio tarptautinio projekto “Barbershop Toolbox” diskusija, kodėl vyrams reikalinga lyčių lygybė. Pabandysime ją perkelti ir čia. Su mumis ISM Vadovų programos direktorė Audronė Nakrošienė ir Kino pavasario direktorius Algirdas Ramaška.

JAV lietuvių bendruomenei sukanka 70 metų. Kuo ji gyvena šiandien? Pokalbis su bendruomenės atstove Loreta Timukiene.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.