Draugystė veža. Kai daug kelių susiliejo į vieną, supratome – jei tik norime, galime kiekvienas pasikeisti ir gyventi kitaip

Draugystė veža

2021.09.04 16:30

Draugystė veža. Kai daug kelių susiliejo į vieną, supratome – jei tik norime, galime kiekvienas pasikeisti ir gyventi kitaip

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Apie neišdildomus įspūdžius, išgyventus projekto „Mums pakeliui“ metu laidoje dalijasi bendrakeleiviai: televizijos ir kino prodiuserė Justina Ragauskaitė , Mykolas Alekna – operatorius, su kamera rankose, kartu su žygeiviais įveikęs visus 500 km, mokytoja Margarita Molienė, nekilnojamojo turo ekspertė Vita Žilytė, ukmergiškiai Vida ir Darius Svetlikauskai – projekte „Mums pakeliui“ nuėję visus 500 km ir Gintautas Davolis – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenografijos skyriaus vadovas.

Laidoje kalbamės apie kelią, kuris, pasak pašnekovų, sutraukia ypatingus žmones. Apie gautas ir priimtas dovanas, kurias dovanojo kelias ir jame sutikti žmonės. Apie fizinių galimybių ribas, kurios tirpo nuoširdžiame bendravime. Apie suteiktą galimybę būti čia ir dabar ir susipažinti su savo tikruoju aš. „Per tas tris savaites kelyje, mes visi dideliais kąsniais valgėme vasaros, gamtos, žmonių grožį ir praturtėjome labiau, nei perskaitę kelias knygas. Imkime vienas kitą už rankos ir eikime kartu, nes mums visiems pakeliui“, - sako laidos pašnekovai.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.