Pakeliui su vasara. Pasaulio suvokimą savo darbais trikdantis Jurgis Tarabilda

Pakeliui su vasara

2021.09.03 16:05

Pakeliui su vasara. Pasaulio suvokimą savo darbais trikdantis Jurgis Tarabilda

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Visuomenei pristatomas Nacionalinės koncertų salės Vilniuje projektas. Profsąjungų rūmų vietoje ant Tauro kalno iškilsiantį pastatą projektavo architektų komanda iš Ispanijos, tačiau projektą norima patobulinti.

Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pristatoma fotomenininko Rimanto Dichavičiaus knyga, kurioje įamžintos sunaikintos Užupio žydų kapinės.

Naujoje Mo muziejaus fotografijos parodoje „Permainų šventė“ žiūrovams pristatomi Lietuvos kūrėjų darbai. Parodos kūrybinė komanda kviečia iš naujo permąstyti švenčių reikšmę.

Kaip neregiui vaikui nupasakoti skruzdėlę, kurios jis negali ne tik matyti, bet ir paliesti? Atsakymą galima rasti taktilinėse knygose, kurias liesdami neregiai ir silpnaregiai vaikai ne tik jaučia, bet ir girdi. Lietuvos aklųjų biblioteka iki lapkričio 15-os dienos laukia siūlymų iš tokių knygų kūrėjų.

Rubrikos „Be kaukių“ svečias – menininkas, tapytojas Jurgis Tarabilda. Jurgis sako provokuojantis žiūrovus susikurti individualų pasakojimą, pasikliaujant kiekvieno asmenine patirtimi.

Ved. Giedrė Trapikaitė ir Odeta Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.