Gimtoji žemė. Didėja avienos paklausa

Gimtoji žemė

2021.09.03 06:07

Gimtoji žemė. Didėja avienos paklausa

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Radviliškio rajone Pavartyčių kaime specializuotame avių ūkyje paroda „Avis aprengs ir pamaitins“ rengiama jau 9-ą kartą. Šiemet ji vyks rugsėjo 4 d. ir skirta ne tik ūkininkams avininkystės aktualijoms aptarti, bet ir visuomenei populiariai pristatyti retas avių veisles, naudą gamtai ir žmogui.

ES parama šiemet pirmą kartą bus skirstoma pagal sektorius. Įvertinus kiekvieno jų situaciją, buvo skaičiuotas lėšų poreikis. Ketvirtadienį Žemės ūkio ministerijoje vykusiame Stebėsenos komiteto posėdyje patvirtinti paramos dydžiai ir jų skyrimo tvarka. Išsamiau – žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Latvis Robertas Ostvaldas ir lietuvė Eglė, susitikę Ventspilio mugėje, sukūrė bendrą verslą Lietuvos kaime. Dabar Kaišiadorių rajone, Liutonyse, įkurtoje sūrinėje „Ostvalds fabrica“ kol kas darbuojasi tik jos įkūrėjai, o čia pagamintus išskirtinio skonio, pagal įvairių šalių gamintojų receptus paruoštus sūrius jau pamėgo ne tik gurmanai.

Ved. Regina Montvilienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.