Už Vilniaus. Realybės šou „Išlikimas“ į kaimą perkėlę jaunuoliai: JAV varžomasi dėl milijono, čia – dėl gerų emocijų

Už Vilniaus

2021.09.01 18:12

Už Vilniaus. Realybės šou „Išlikimas“ į kaimą perkėlę jaunuoliai: JAV varžomasi dėl milijono, čia – dėl gerų emocijų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Netoli Elektrėnų esantis Žikaronių kaimas atgyja. Du jaunuoliai prieš pusmetį tiesiog pievoje savo rankomis surentė nuotykių parką, į kurį dabar žmonės važiuoja iš visos Lietuvos.

„Visos kliūtys primena amerikiečių televizijos realybės šou „Išlikimas“. Tik išmetėme visus kankinančius elementus, nes pas mus žmonės atvažiuoja gerai praleisti laiką, o Amerikoje kovoja dėl milijono dolerių“, – juokiasi Liudas Rainys, gyvenantis Vilniuje, bet pastaruoju metu daug laiko praleidžiantis sodyboje Žikaronyse.

Žikaronyse gimęs ir su šeima ūkininkaujantis Deividas Stepanavičius sako, kad visas kliūtis su Liudu padarė savo rankomis.

„Aišku, prašiau ir brolio pagalbos, kad su technika atvežtų šiaudų ritinius, nes vienas jų sveria apie 200 kg. Tačiau visa kita padarėme patys“, – pasakoja Deividas.

Abu jaunuoliai sako, kad Lietuvos kaimas turi puikias perspektyvas – vis daugiau žmonių renkasi gyventi ar bent jau vasaroti sodybose, sąlygos gyvent ir verslą kurti gerėja. Tik, pasak jų, pats kaimas smarkiai keisis ir jau dabar atrodo kitaip, nei prieš 20 ar 30 metų.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.