Laba diena, Lietuva. Kokių galimų problemų įžvelgia psichologai, vaikams grįžtant į mokyklas po metų pertraukos?

Psichologė apie nuotolinio ugdymo padarinius: daliai vaikų gali būti sunkiau įsilieti į mokyklos gyvenimą

Su kokiais sunkumais gali susidurti mokiniai, kurie dėl pandemijos ilgą laiką nesilankė mokykloje? Kokį tai poveikį padarė jų psichinei sveikatai. Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su psichologe prof. Roma Jusiene.

Misijos vadovas apie lietuvių patirtis Afganistane: kai buvome ten, negalėjome patikėti, kad Kabulas gali kristi taip greitai

Rugpjūčio 30 dieną JAV kariai baigė evakuacijos procedūras iš neramumų purtomo Afganistano. Greita Talibano režimo pergalė ir staigus Vakarų valstybių karių atitraukimas sukrėtė šimtmečiais neramumų kamuojamą valstybę.

Kokios lietuvių patirtys Afganistane? Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbinamas buvęs civilinės misijos Afganistane vadovas Eugenijus Vaicekauskas.

Strioga tikslą paskiepyti 90 proc. gyventojų vertina teigiamai: šalyse, kur artėjama prie šio skaičiaus, situacija gerėja

Lietuva pasiekė skaičių, kurio siekė nuo metų pradžios, kai buvo pradėta masinė vakcinacija nuo COVID-19. Jau 70 proc. gyventojų paskiepyti bent viena vakcina. Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su Vėžio instituto onkoimunologu dr. Mariumi Strioga.

Specialistė apie migrantų vaikų integravimą į bendras klases: bus tikslinga tik tada, jei jie pramoks lietuvių kalbos

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė pripažįsta, kad į Lietuvą atvykusių migrantų ugdymo organizavimas ministerijai kelia nemažai klausimų. Vis tik ministrė akcentuoja, kad migrantų vaikų ugdymą ministerija bus pasirengusi organizuoti taip, kaip tai numato teisės aktai. Jos teigimu, migrantų vaikų ugdymas bus vykdomas lietuvių kalba. Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu ir Vilniaus lietuvių namų atstove Vilma Žemaitaitiene.

Indrės Sorokaitės tinklinio akademija

Italijos rinktinei Tokijo olimpinėse žaidynėse atstovavusi tinklininkė Indrė Sorokaitė sportine patirtimi dalinsis su Kauno vaikais. Sportininkė Kaune įsteigė tinklinio akademiją. Dėl galimybės žaisti Italijos rinktinėje Lietuvos pilietybės netekusi sportininkė viliasi perduoti įgytą patirtį ir tapti tiltu tarp Lietuvos ir Italijos tinklinio.

Vokiečių karių bunkeriams Prancūzijoje – antras gyvenimas: kviečia turistus

Atostogom nakvynę galim rinktis pagal daugybę kriterijų. Vienas jų gali būti netikėtumo. Kviečiame pasidairyti po bunkerį, kuriame labai nesunkiai galite rezervuotis ir nakvynę.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau