10–12. Kaip ir kada mokyti vaikus saugaus eismo taisyklių?

10–12

2021.09.01 10:05

10–12. Kaip ir kada mokyti vaikus saugaus eismo taisyklių?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nauja LRT RADIJO laida apie technologijas – „Ateities kodas“. Pokalbis su laidos vedėju Šarūnu Dignaičiu – ne tik apie šių dienų bei ateities technologijas, bet ir apie švietimą ir kelionę aplink Lietuvą.

Moksleiviai sugrįžta ne tik į mokyklas, bet ir į suintensyvėjusį eismą. Kaip užtikrinti jų saugumą keliuose? Kaip tinkamai mokyti vaikus saugaus eismo taisyklių? Apie tai – Vaiko psichologijos centro psichologė dr. Monika Skerytė-Kazlauskienė ir Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyriausiasis tyrėjas Audrius Dragūnas.

Rugsėjo 1-ąją – pokalbis su Prancūzijos Gvianoje mokytojaujančiu Karoliu Rožanskiu. Vienai prancūzų kalbos ir literatūros pamokai jis ruošiasi ir šešias valandas. Karolis pasakoja apie pašaukimą, mokytojo prestižą bei darbą Pietų Amerikoje, mokant ir gentims priklausančius moksleivius. Jį kalbina Austėja Kuskienė.

Botanikės Živilės Lazdauskaitės kolegos sako, kad ši asmenybė Lietuvos gamtai nusipelnė daugiau nei pati pripažįsta ir vadina ją vaikščiojančia žinių apie augalus enciklopedija. Ją kalbina Giedrė Čiužaitė. Ištrauka iš tinklalaidės „Suolelis miške“.

Ved. Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.