Ryto garsai. Kaip toliau Lietuva nuo COVID-19 skiepys gyventojus?

Ryto garsai

2021.09.01 06:30

Ryto garsai. Kaip toliau Lietuva nuo COVID-19 skiepys gyventojus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė kai kuriuos gyventojus rengiasi nuo koronaviruso skiepyti trečią kartą, bet ekspertai atkreipia dėmesį, kad vis dar yra daug žmonių, kurie negavo ir pirmosios dozės. Koks toliau vakcinacijos planas? Sveikatos apsaugos viceministrė Živilė Simonaitytė.

Prasideda mokslo metai – į klases sugrįžę mokytojai ir vaikai dėvės kaukes, intensyviai vėdins patalpas, o studentai į aukštąsias mokyklas pateks tik su Galimybių pasu. Pokalbis su švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene.

Nuo šiandien vėl pradedami skaičiuoti delspinigiai nuo nesumokėtų mokesčių. „Verlso laike“ – kiek įmonių prašo atidėti mokesčius ir kaip elgtis verslui, kuris dėl COVID-19 vis dar patiria sunkumų?

Parlamentinės partijos pasirašo ilgai lauktą susitarimą dėl švietimo, kuriame – mokytojų sąlygų gerinimas, mokymosi programų peržiūra, didesnis dėmesys moksliniams tyrimams.

Klaipėda laukia antrojo šį sezoną kruizinio laivo. Tačiau turizmo specialistai suglumę – didžioji dalis turistų – ne Europos Sąjungos piliečiai ir dėl to neturi europinio vadinamojo žaliojo paso.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.