Ryto allegro. Naujas Žaliojo tilto įvaizdis – ir vėl netenkina?

Ryto allegro

2021.09.01 07:05

Ryto allegro. Naujas Žaliojo tilto įvaizdis – ir vėl netenkina?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Prancūzijoje gimęs ir augęs Karolis Rožanskis lietuviškas tradicijas bei kalbą perėmė iš lietuvės mamos. Pokalbis apie mokytojavimą Pietų Amerikoje esančioje Prancūzijos Gvianoje.

„Kalbos rytas“. Apie Lietuvių liaudies dainyno sudarymo aplinkybes sovietmečiu – pokalbis su Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Dainyno skyriaus mokslo darbuotoja dr. Brone Stundžiene.

Alternatyvaus Vilniaus pažinimo platforma „Neakivaizdinis Vilnius“ rugsėjo 1-osios proga pristato naują maršrutą ir pažintinį žaidimą vaikams.

Pokyčiai Lietuvos kultūros taryboje: priimtas sprendimas viešinti ekspertus, o administracijos direktore tapo Rūta Stepanovaitė.

Laidos „Įgarsintas vaizdas“ autorė Ieva Buinevičiūtė pristato kelias filmų trilogijas, kuriose pasakojamos istorijos veda prie baroko, indų klasikinės muzikos, Holivudo klasikos ar antikarinių dainų.

Praėjusios savaitės pabaigoje ant Žaliojo tilto anksčiau stovėjusių sovietinių skulptūrų vietoje iškilo architekto Audriaus Ambraso sukurtos metalinės konstrukcijos „Žaliojo tilto ženklai“. Kokią naują žvilgsnį į Žaliąjį tiltą jos siūlo ir kodėl šis šiuolaikinio meno sprendimas vėl kelia visuomenės nepasitenkinimą?

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.