10–12. Naujame LRT RADIJO sezone – naujos technologijų, mokslo, sveikatos bei klausytojų jau pamėgtos laidos

10–12

2021.08.30 10:05

10–12. Naujame LRT RADIJO sezone – naujos technologijų, mokslo, sveikatos bei klausytojų jau pamėgtos laidos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pokalbis su LRT radijo bendradarbiu Tokijuje Andriumi Kleiva.

Prasideda naujas LRT RADIJO sezonas, kuriame – naujos technologijų, mokslo, sveikatos bei klausytojų jau pamėgtos aktualijų, žinių, naujienų ir gyvenimo būdo laidos. Startavo ir naujas LRT TELEVIZIJOS sezonas.

Kaip sekasi Raseinių rajone apgyvendintoms afganistaniečių vertėjų šeimoms, kaip prasidedant rugsėjui bus mokomi jų vaikai ir ar tai, jog Lietuvai pavyko evakuoti afganistaniečius iki rugpjūčio 31-osios galima vadinti diplomatine sėkme?

„Magiškiausias kambarys, arba Dvaro vaistinėlė“ - taip vadinasi naujausia architektūros istoriko Mariaus Daraškevičiaus knyga. Kada vaistinėlė atsirado ir kaip keitėsi? Ką naujo apie dvaro kasdienybę mums atskleidžia vaistinėlės patalpa ir čia saugoti turtai? Galiausiai, ar gali būti, kad naujas formas įgijusios vaistinėlės egzistuoja ir šiandien?

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.