Atrask Lietuvą. Gera dozė adrenalino su „Monster Truck“

Atrask Lietuvą

2021.08.28 15:05

Atrask Lietuvą. Gera dozė adrenalino su „Monster Truck“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas nenorėtų nors kartą gyvenime pasivažinėti specialiai įrengtu ekstremaliu ruožu su „Monster Truck“? Pasimokyti važiuoti sudėtingoje trasoje? „Moto Auto Parko“ įkūrėjas Lukas Perminas sako, kad ciniškai nusiteikusių pramogautojų nelaukia. Nuotykiu ir adrenalinu reikia džiaugtis! Pikapo „Dodge“ pagrindu pagamintas visureigis, kurio aukštis siekia apie 4 metrus, abejingų nepalieka.

Trakų rajone yra ir daugiau pramogų. Pavyzdžiui, „Ąžuolynės“ pramogų ir poilsio parkas. Krakių viensėdyje gyvenantiems tėvui ir sūnui Vytautams Skirkoms fantazijos netrūksta. Medžiuose įrengtos trasos laipioti, lynai nusileidimui, kabantys tiltai, nardyklos, sūpuoklės, pavėsinės – viską sunku paminėti. Tarp šimtamečių ąžuolų gerai laiką leidžia aktyvų ir pasyvų poilsį vertinančios šeimos.

Pasiperti senovinėje dūminėje pirtyje norinčiųjų netrūksta. Karolis Mikučionis iš senelio paveldėjo sodybą ir ūkį. Be pirties, į edukacijas apie ūkio padargus ir pasibuvimą su avimis kviečiami vaikai. Prie Vilkokšnio ežero prasideda maršrutas su baidarėmis.

Ved. Jolanta Jurkūnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas naujai atranda. Po Lietuvą keliaukime kartu su laida „Atrask Lietuvą“. Laida transliuojama šeštadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Atrask Lietuvą

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.