Minsko ekspresas. Menai kaip tautų dialogo forma

Minsko ekspresas. Menai kaip tautų dialogo forma

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šį kartą „Minsko ekspresas“ kelia klausimą, koks yra menų vaidmuo Lietuvos-Baltarusijos santykiuose? Kas vienija ir kas skiria abiejų šalių meno kūrėjus? Ar Lietuva gali tapti inkubatoriumi po priespauda atsidūrusiems menininkams iš Baltarusijos? Kaip menai padeda retransliuoti baltarusių ir lietuvių tarpusavio supratimą?

Dalyviai: Lietuvos rusų dramos teatro vadovė Olga Polevikova, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

Vedėjai: dr. Laurynas Jonavičius, Maksimas Milta

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Lietuvą ir Baltarusiją jungia ne tik septyni šimtai kilometrų bendro pasienio, bet ir praktiškai septyni šimtai metų bendro valstybingumo, tiek savoje valstybėje, tiek svetimoje okupacijoje. Tačiau kuo iš tikrųjų gyvena Lietuvos artimiausi kaimynai? Kokia yra baltarusių pasaulėžiūra? Kas mus vienija, o kas -- skiria? Kaip galiausiai baltarusiai mato savo ateitį ir kaimynystę su Lietuva? „Minsko ekspresas“ yra Rytų Europos studijų centro Baltarusijos tyrimų programos tinklalaidė, kuri yra rengiama kartu su LRT Radijumi. Tinklalaidės epizodai yra lietuvių ir rusų kalbomis.

Kiti laidos epizodai

Minsko ekspresas / Минский экспресс

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.