Pinigų kaina. Pasaulyje laukiama konferencinio turizmo rinkos atsigavimo, kaip tam pasiruošusi Lietuva?

Pinigų kaina

2021.08.26 18:12

Pinigų kaina. Pasaulyje laukiama konferencinio turizmo rinkos atsigavimo, kaip tam pasiruošusi Lietuva?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė prieš kurį laiką paskelbė svarstanti atsisakyti minties rekonstruoti Vilniaus koncertų ir sporto rūmus į konferencijų centrą. Esą bus ieškoma kitų sprendimų, nes pandemija pakeitė konferencinio turizmo rinką ir aplinką. Dalis verslo atstovų jaučiasi apgauti, nes jau kurį laiką telkė investicijas aplink šią teritoriją. Tokį sprendimą kritikuoja ir sostinės savivaldybė. Reaguodama į situaciją, Vilniaus miesto Taryba priėmė rezoliuciją, kuria ragina Vyriausybę ir kitas atsakingas valstybės institucijas siekti Koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projekto tęstinumo ir įrengti tarptautinius standartus atitinkantį, visai Lietuvai svarbų Vilniaus kongresų centrą.

Apie Konferencinio turizmo rinkos ateities perspektyvas ir Lietuvos potencialą, diskutuoja agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė, Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ vadovas Justinas Bortkevičius, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.