Ryto allegro. Lietuviškų filmų premjeros Karlovi Varų kino festivalyje

Ryto allegro

2021.08.26 07:05

Ryto allegro. Lietuviškų filmų premjeros Karlovi Varų kino festivalyje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūrinės spaudos apžvalga.

„Jolita yra kaip Čiurlionis vaikams, – apie Jolitos Česonytės tapybą sako rašytoja Ilona Ežerinytė, – pagal kiekvieną jos paveikslą galima sukurti istoriją“. Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje veikia retai parodas rengiančios dailininkės J. Česonytės tapybos darbų paroda „Sapnai nesibaigs, pažadu…“.

Palangoje prasideda pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“. Festivalio programoje – ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kolektyvai, kurių ne vienas mūsų šalies scenoje pasirodys pirmąkart.

„Klasikos koncertų salės“ apžvalga.

Šiuo metu Čekijoje vykstančiame Karlovi Varų kino festivalyje įvyko trys pasaulinės lietuvių kino kūrėjų premjeros. Kaip buvo sutikti filmai, įspūdžiais dalinsis režisierius Andrius Blaževičius, prodiuseriai Marija Razgutė ir Kęstutis Drazdauskas.

Mykolo Drungos užsienio kultūros spaudos apžvalga.

Inicijuojamas projektas-architektūrinė laboratorija „Meninės Žemaitės skvero Vilniuje transformacijos“, kurio tikslas – eksperimentų keliu sukurti Žemaitės skvero, esančio Vilniuje, atnaujinimo koncepciją. Kodėl šiai vietai reikalingas atnaujinimas?

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.