LRT Aktualijų studija. Ar laukia dar vieni nuotolinio ugdymo metai?

LRT aktualijų studija

2021.08.26 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar laukia dar vieni nuotolinio ugdymo metai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija teigia, kad jau kitą savaitę į mokyklas grįžtantys vaikai šiemet mokysis klasėse, o ne iš namų. Tačiau ar išties pavyks išvengti nuotolinio ugdymo? Kokios taisyklės galios mokyklose? Kuo jos skirsis skiepytiems ir neskiepytiems vaikams? Ir kokia logika vadovaujamasi?

„LRT Aktualijų studijoje“ diskutuos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, epidemiologė Rolanda Lingienė, Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas, Mokyklų vadovų asociacijos vadovas, KTU inžinerijos licėjaus direktorius Dainius Žvirdauskas ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Andrius Navickas.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.