Ryto garsai. Švietimo specialistai: jei nebus sprendimų, ateityje pedagogų dar labiau trūks

Ryto garsai

2021.08.25 06:30

Ryto garsai. Švietimo specialistai: jei nebus sprendimų, ateityje pedagogų dar labiau trūks

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Paryčiais Lietuvą pasiekė mūsų kariams Afganistane padėję vertėjai – 14 šeimų, iš viso – 50 asmenų. Kokie toliau Lietuvos valdžios planai padėti afganistaniečiams?

Daliai mokyklų, ypač regionuose, trūksta pedagogų. Švietimo specialistai sako, kad jei nebus imtasi drastiškų priemonių, ateityje pedagogų trūkumas bus dar didesnis.

Kai kurios savivaldybės piktinasi, kad Sveikatos apsaugos ministerija neva jas įpareigojo migrantams teikti sveikatos paslaugas. Ar tikrai savivaldybės privalo tai daryti ir kaip Lietuva rūpinasi migrantų sveikata?

Kaip Seimo rudens sesijai ruošiasi opozicijoje esančios partijos? Pokalbis su Valatiečių ir žaliųjų bei Socialdemokratų partijų atstovais.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.