Labas rytas, Lietuva II d. Ką paaugliai turėtų žinoti apie finansus?

Šį rytą pasikalbėkime apie paauglius ir pinigus: ką apie finansus reikėtų žinoti kuo anksčiau? Apie tai kalbamės su finansinį gidą paaugliams išleidusia „Swedbank“ Finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene.

Žaisminga analizė – taip grafikė Milena Liutkutė-Grigaitienė pristato savo naują darbų parodą. Visi skirtingai suprantame tuos pačius dalykus, o grafikės darbai – lyg akiniai, padedantys tuos skirtumus pamatyti.

Marijampolėje 8 kartą vyko tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas „Malonny“ ir miesto galeriją po atviru dangumi papildė 5 nauji ryškūs darbai. Apie simpoziumą pasakoja šios tradicijos įkūrėju ir dalyviu menininku Ray Bartkumi.

Sužavėtas minties daiktams suteikti antrą šansą, prikelti naujam gyvenimui, technologijų mokytojas Panevėžio rajone esančiame tėvų sode iš seno metalinio šiltnamio padarė pavėsinę. Analogišką pavyzdį internete rasti sunku, tad teko į procesą žvelgti kūrybiškai. Pasidairyti po pavėsinę kviečiame reportaže.

Šiltėjant klimatui Lietuvos ūkininkai vis drąsiau augina pietų kraštams būdingas kultūras. Kėdainiuose sunokintas arbūzų derlius, o Šiaurės Lietuvoje – sirpsta vynuogynai. Netoli Žagarės ūkininkas augina kelis šimtus skirtingų veislių ir sako, kad šiųmetis vynuogių derlius itin didelis. Nors vynuogynų šalyje daugėja, vyno kraštu Lietuva vadintis dar negali.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau