Lietuvos diena. Tvorą pasienyje su Baltarusija statys valstybės energetikos įmonių grupė

Lietuvos diena

2021.08.23 13:05

Lietuvos diena. Tvorą pasienyje su Baltarusija statys valstybės energetikos įmonių grupė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tvorą pasienyje su Baltarusija statys valstybės energetikos įmonių grupė „Epso-G“. 508 kilometrų ilgio tvorai pasienyje su Baltarusija būtų numatyti iki 152 mln. eurų.

Registrų centras pradeda keliones į regionus, kuriuose nėra jo padalinių, kad padėtų gyventojams gauti galimybių pasą. Nurodytu laiku atvykusiems žmonėms su savimi užtenka turėti asmens tapatybės dokumentą.

Daugėjant COVID-19 atvejų, kai kurie medikai prašo trečiosios vakcinos dozės. Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad dar laukiama išsamesnių tyrimų, o stiprinamoji dozė medikams ir kitoms prioritetinėms grupėms galėtų būti skiriama spalio-gruodžio mėnesiais.

1989 m. rugpjūčio 23 d. Baltijos kelias nuo Vilniaus iki Talino į gyvą grandinę sujungė apie 2 milijonus žmonių, reikalaujančių nepriklausomybės. Šios trijų Baltijos šalių akcijos – Baltijos kelio – lietuvių atkarpa iki pasienio su Latvija buvo koordinuojama per Lietuvos radiją.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.