Labas rytas, Lietuva II d. Akcija „Darom prie jūros“ šiemet kviečia kartu išsaugoti kopas

Kad per žiemą kopos Kuršių nerijoje nenuslinktų: prisijunkite prie „Darom prie jūros“

„Mes Darom“ lipa iš pavasarinės šiukšlių rinkimo akcijos rėmų ir plečia veiklą – jau rugpjūčio 27-28 dienomis kvies prisidėti prie krantotvarkos darbų Pajūrio regioninio parko teritorijoje, Karklėje. Dvi dienas truksiantis nemokamas renginys „Darom prie jūros“ pasiūlys aplinkosaugos, edukacijos bei kultūrinę programą. Apie visa tai – pokalbis su „Mes darom“ atstovėm Toma Buivydaite ir Indre Kazakauskaite.

Pasaulio akrobatinio skraidymo čempionate dalyvavę lietuviai: vertingiausia patirtis įgaunama varžybose

Šiemet Lenkijoje vykusiame Pasaulio akrobatinio skraidymo standartinės kategorijos čempionate Lietuvai atstovavo du pilotai. Apie tai, kaip jiems sekėsi varžybose, kuo akrobatiniai skrydžiai skiriasi nuo įprastų bei kokios aviacijos tradicijų ištakos Lietuvoje – reportaže.

Dviejų atlikėjų bendras turas – retas reiškinys: į tokį turą po Lietuvos miestus leidžiasi Kazimieras Likša ir Domantas Razauskas

Kazimieras Likša kartu su Domantu Razausku kviečia savo klausytojus į turą per Lietuvą. Plačiau – pokalbyje su atlikėjais.

Kauno mariose plečiasi skulptūrų parkas „Lipantys iš vandens“: tai atminimas vandens užlietiems kaimams

Kauno mariose plečiasi skulptūrų parkas „Lipantys iš vandens“. Skulptūros yra skirto Nemuno užlietiems kaimams atminti. Statant Kauno hidroelektrinę po vandeniu liko keliasdešimt kaimų, šimtai sodybų. Praėjusiais metais 7 skulptūras marių vandenyje įkurdinę skulptoriai jau pasiruošę kranu nutupdyti ir šių metų darbus.

Ved. Richardas Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau