Ryto garsai. Kaip užsienio politika veikia Lietuvos ekonominius ryšius?

Ryto garsai

2021.08.22 07:05

Ryto garsai. Kaip užsienio politika veikia Lietuvos ekonominius ryšius?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dar kelias dienas, iki rugpjūčio 25-osios vyksta papildomas priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Ar populiarėja tokio išsilavinimo pasirinkimas?

Šiuolaikinis verslas privalo būti tvarus, orientuotas ne tik į pelną, bet ir globalių problemų sprendimą. Tokios nuomonės laikosi Lietuvos jaunimas, rodo ISM atlikta apklausa.

Europoje priimant naujus COVID-19 ribojimus, daugėja ir pasipriešinimo. LRT Radijo bendradarbis Vokietijoje pastebi, kad protestuotojai darosi radikalesni – riaušių metu sužeidžiami policijos pareigūnai bei žurnalistai.

Bene labiausiai nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusios kelionių agentūros skelbia, kad Lietuvos gyventojai vis sparčiau grįžta prie ikipandeminių kelionių įpročių.

Dar viena tema – kaip užsienio politika veikia Lietuvos ekonominius ryšius? Su Lietuvos banko ekonomistu apžvelgsime šalies prekybos apimtis su Kinija, Baltarusija ir jų pokyčius pastaruoju metu.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.