Draugystė veža. Kelias ir kelyje sutikti pakeleiviai

Draugystė veža

2021.08.21 16:30

Draugystė veža. Kelias ir kelyje sutikti pakeleiviai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidoje kalbamės su dviem nuostabiomis poromis, ukmergiškiais Jolanta ir Gintaru Maleronkomis ir Rasa bei Sigitu Kumetaičiais. Abi poros santuokoje jau gyvena trisdešimt trejus metus. Rasa ir Jolanta - buvusios klasiokės. Ir su šiais žmonėmis susipažinome unikalaus projekto „Mums pakeliui“ metu.

Pašnekovai nuoširdžiai pasakoja apie savo jau nueitą kelią, išgyventas laimingas ir sunkesnes akimirkas bei dalijasi savo prisiminimais, patarimais, kurie pakeitė jų požiūrį į daugybę dalykų ir gyvenimas nuo to pasidarė daug mielesnis bei atėjo stipresnis kiekvienos išgyventos minutės išjautimas.

„Kelyje nesutiksi bet ko. Jei sutinki žmogų savo kelyje, reiškia yra susikryžiavimo taškai – požiūris į gyvenimą“, - sako Sigitas Kumetaitis. „Žmonės, sutikti kelyje, privertė susimąstyti, kodėl greta jų taip saugu ir gera. Tie žmonės – be jokių kaukių ir buvo labai gera leisti sau būti tokiais, kokie esame iš tikrųjų“, - Sigitui pritaria žmona Rasa.

Pokalbį apie nostalgiją vaikystėje ir jaunystėje išgyventam nuoširdumui, susvetimėjusią visuomenę, baimes priimti kitokį pašnekovai baigia: „Ne siekime tobulybės, nes tada gal ir Dievui galėsime pasakyti „pasislink“, bet džiaukimės kiekviena diena, kiekviena minute, o ne laukime, kas bus rytoj.“ O laidoje kalbantys vyrai dar priduria: „Pradėkime ir baikime kiekvieną dieną bučiniu ir komplimentais žmonai, savo artimiausiems, juk nuo to visiems pasidaro geriau. Kai daliniesi, gauni daug daugiau“.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.