10–12. Apie šiandienos situaciją Afganistane lietuvio keliautojo akimis

10–12

2021.08.19 10:05

10–12. Apie šiandienos situaciją Afganistane lietuvio keliautojo akimis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokios svarbiausios šiuo metu temos Bulgarijos žiniasklaidoje? LRT radijo bendradarbė Bulgarijoje Justina Mikeliūnaitė.

Kaip bendraujant būti tikru, kad tave tikrai supranta? Ir apskritai, ar tai tas žmogus, kuriuo pašnekovas prisistato? Nors pokalbiai nuotoliniu būdu pandemijos metu tapo gerokai įprastesni daugeliui, iššūkių išlieka.

Mažai atrasta šalis, graži gamta, draugiški žmonės, skanus maistas – taip trumpai apie Afganistaną atsiliepia šiemet šioje šalyje apsilankęs keliautojas Andrius Simankovas, su nerimu stebintis Talibano sugrįžimą į valdžią. Pokalbis apie kelionės atsiminimus ir apie esamą situaciją šioje pietvakarių Azijos šalyje.

Dar viena tema – galimi vaistai nuo COVID-19, priemonės, palengvinančios koronaviruso nustatymą – lietuvių mokslininkai ir verslininkai galimybe pavertė pandemijos sukeltus iššūkius. O pastarieji metai buvo sėkmingiausi Lietuvos gyvybės mokslų sektoriui per visą jo vystymosi laikotarpį. Ko reikia, kad prasidėjusi sėkmės istorija nesibaigtų? Pokalbis su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro vadovu, profesoriumi Gintaru Valinčiumi.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.