Už Vilniaus. Uždarytą mokyklą naujam gyvenimui prikėlusi Vaitiekėnų šeima: Tauragnai dar neatrasti

Už Vilniaus

2021.08.18 18:12

Už Vilniaus. Uždarytą mokyklą naujam gyvenimui prikėlusi Vaitiekėnų šeima: Tauragnai dar neatrasti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vaida ir Aleksandras Vaitiekėnai Tauragnuose, Utenos rajone, nusipirko uždarytą mokyklą ir joje prieš metus įkūrė konferencijų bei poilsio kompleksą „Hilas“, kurį nuomoja renginiams ir turistams.

„Vyrauja vilniečiai, kauniečiai, pernai buvo ir iš Vokietijos žmonės atvažiavę“, – pasakoja Vaida, prasitardama, kad toks verslas buvo jos svajonė.

Jos vyras Aleksandras sako, kad labai prie svečių nelenda, bet padeda, jeigu jie paprašo pagalbos, pvz., užkurti grilių.

„Žmonės iš miesto nežino. Jie gali sudeginti porą dėžučių degtukų, bet nesugalvos, kad pirmiausia reikia uždegti popierių“, – juokiasi Aleksandras.

Abu pašnekovai tvirtina, kad prie giliausio Lietuvos ežero esantys Tauragnai dar neatrasti, o labiausiai trūksta maitinimo įstaigos bei vietos valdžios iniciatyvos.

Kaip Vaitiekėnams sekasi puoselėti verslą Tauragnuose? Kaip pasikeitė jų gyvenimas, kai namus paliko visi keturi vaikai? Ir kodėl dažną svečią Vaitiekėnų namai pasitinka čia vis skambančiomis bliuzo dainomis?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.