Pakeliui su vasara. Kokių iššūkių dar laukia Merūnas Vitulskis?

Pakeliui su vasara

2021.08.17 16:05

Pakeliui su vasara. Kokių iššūkių dar laukia Merūnas Vitulskis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kauno menininkų namai pakvietė jaunuolius į tarptautinę stovyklą „Žodžiai nuo sienų“, kurioje kvies per netradicinius literatūros formatus mokytis kalbėti apie mūsų laikų problemas. Apie stovyklą pasakoja Kauno menininkų namų kultūrinės veiklos vadybininkė-edukatorė Asta Volungė.

Prieš dvejus metus uždarytas Lukiškių kalėjimas iki šiol gyvas. Viena iš didžiausių ir itin populiarių atrakcijų – ekskursijos po kalėjimo pastatus, kameras, slapčiausias vietas, o kur dar naktiniai žygiai, kuriuos atlaiko tikrai ne kiekvienas. Apie Lukiškių kalėjimo įdomybes pakalbėsime su istoriku, Lukiškių kalėjimo gidu Danieliumi Tučkovskiu.

„Pabėgėliai iš Irako ir Sirijos nėra mūsų priešai, mūsų priešai yra tie, kurie naudoja juos kaip ginklą“, – teigia žinomas estų visuomenininkas, rašytojas, filosofas Reinas Raudas. Jis – vienas šių metų Santaros-Šviesos konferencijos, vykusios prieš savaitę, pranešėjų. Apie radikalios dešinės idėjų plitimą, kalbėjimosi svarbą ir migrantų krizę jį renginyje kalbino kolegė Gabija Strumylaitė.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie kino muziką.

Rubrikoje „Be kaukių“ svečiuojasi tenoras, vienas žymiausių Lietuvos balsų Merūnas Vitulskis. Su kokiais iššūkiais tenka susidurti ilgus metus pasirodant skirtingose scenose? Kokius vaidmenis rengti solistui įdomiausia? Kokių karjeros ambicijų jis dar nespėjo įgyvendinti?

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.