Labas rytas, Lietuva I d. Saulėtas oras ir išryškėjusios pigmentinės dėmės: kaip susigrąžinti skaisčią odą?

Šokėja iš Lietuvos Andra Vaidilaitė jau spėjo susišluoti aukščiausius titulus Lotynų Amerikos šokių pasaulyje. Dabar ji sukauptomis žiniomis ne tik dalijasi su kitais šokėjais trijuose žemynuose, bet kartu su vyru konkursuose atstovauja Italijai.

Ar esate vaikystėje ką nors kolekcionavę? O gal kolekcionuojate dar ir dabar? Vilnietė Aistė kolekcionuoja varpelius, kuriuos parsiveža iš viso pasaulio, o štai viename iš miegamųjų Vilniaus rajonų sendaikčių parduotuvę įkūrusi Milda, ten pardavinėja net kelių šimtų metų senumo daiktus.

Pasidairykime po pasaulį: pamatykite naują Banksy grafičių seriją.

Kokie orai laukia antroje rugpjūčio pusėje, klausiame meteorologo Silvestro Dikčiaus. Jo teigimu, nors vakar galėjome mėgautis šiai vasarai įprasta šilta diena, nuo šiandien orai keičiasi – grįžtame prie mūsų klimatui įprastesnės vasaros, kuri primins rudenį.

Sveika, gražiai atrodanti ir spindinti oda po vasaros atrodo vis mažiau pasiekiama – saulės nugairintoje odoje atsiranda pigmentinių dėmių ir kitų darinių. Kaip to išvengti ir ar reikia su tuo kovoti, klausiame gydytojos kosmetologės Evelinos Sinkevičienės.

Po dešimties metų karo Afganistane panašu, kad jį laimėjo sukilėliai – vakar pasaulį pasiekė baisūs vaizdai iš Kabulo. Apie šią pasaulinę krizę ir jos pasekmes kalbamės su VDU profesoriumi Egdūnu Račiumi.

„Žada lietų, vadinasi – laisvadienis“, – taip savo dienas dėlioja arboristai, arba, kitaip tariant, medžių saugotojai ir prižiūrėtojai, kurie užtikrina, kad ir medžiai, ir mes būtume saugūs. Apie aukštį, medžius ir užsispyrimą jame dirbti kad ir 8 valandas – dabar kolegų parengtame pasakojime.

Socialinių tinklų naujienos su Audra Avižiūte.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau