Labas rytas, Lietuva I d. Ar skiepai – vienintelė išeitis, nenorint grįžti prie nuotolinių pamokų?

Pradėkite pirmadienį aktyviai: mankštos pratimai, kurie užkrės gerai savijautai

Pirmadienius LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ siūlo pradėti nuo mankštos! Sporto trenerė, kartu su laidos vedėja Ugne Sipare, dalinasi pratimais, kuriuos prieš darbą galėtų atlikti kiekvienas.

Naujajame LRT sezone Alvydo Unikausko poziciją perims „Svarbi valanda“ – laida apie svarbiausias ir įdomiausias dienos aktualijas

Naujajame LRT sezone penkerius metus rodytos laidos „Klauskite daktaro“ poziciją perima naujoji aktualijų laida „Svarbi valanda“. Edukacinė laida apie sveikatą „Klauskite daktaro“ bus rodoma šeštadieniais, o štai šiokiadieniais tiesioginiame eteryje kolegos Rasa Tapinienė ir Deividas Jursevičius, kartu su įvairių sričių ekspertais, apžvelgs, kas tą dieną buvo aktualiausia, svarbiausia.

Ryto piniginė: kaip migrantai veikia šalių ekonomikas?

LRT TELEVIZIJOS studijoje – žurnalistė Jurgita Čeponytė. Pirmadienio „Labas rytas, Lietuva“ laidoje ji su žiūrovais dalinasi informacija, kiek valstybei gali kainuoti migrantų apgyvendinimas. Taip pat ir kokį poveikį ilgainiui migrantai gali padaryti šalies ekonomikai.

Matant vis daugiau nuotolinio mokslo trūkumų vaikų sveikatai, gydytoja įsitikinusi: į mokyklos suolus juos gali sugrąžinti tik skiepai

Vaikų sveikata pandemijos metu pablogėjo – suprastėjo jų socialiniai įgūdžiai, paūmėjo litinės ligos, sako vaikų ligų gydytoja dr. Lina Jankauskaitė. Kokias išeitis siūlo mokslininkai? Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su gydytoja.

Į Tokijo paralimpines žaidynes išvykusi Lietuvos golbolo rinktinė ir šįkart tikisi aukso

Į Tokijo paralimpines žaidynes Lietuvos golbolo rinktinė vyksta ginti čempionų titulo, prieš penkerius metus iškovoto Rio de Žaneire. Komandos nariai sako, kad apginti titulą visada sunkiau nei jį iškovoti. Visgi jie neabejoja – bus finale ir Tokijo paralimpinėse žaidynėse.

Socialinių tinklų apžvalga su Modestu Naudžiumi.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau