Ryto garsai. Lietuvoje Žolinė

Ryto garsai

2021.08.15 07:05

Ryto garsai. Lietuvoje Žolinė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo senų senovės vaistažolės buvo ir maistas, ir vaistas. Kuo turtinga Lietuvos gamta?

Artėja mokslo metai, kai daugelis vaikų gaus savo asmeninius kišenpinigius.Pagalbos, šviečiant vaikus pinigų srityje, tėvai tikisi iš mokyklos. Pradedant pradinėmis klasėmis mokykloje finansinis raštingumas yra integruojamas į mokomuosius dalykus.

Per karantiną išaugus smurtui artimoje aplinkoje, daugelyje Europos šalių imtasi naujų pagalbos priemonių padėti nukentėjusiems.

Šalies aukštosios mokyklos, laukiančios studentų iš užsienio, dar nėra informuotos, ką turės daryti su studentais, kurie pasiskiepijo ne ES patvirtinta vakcina.

Socialinius tinklus tiriantys mokslininkai pastebi, kad juose daugėja netikrų paskirų ir grupių, kuriose dalijamasi informacija apie migrantus Lietuvoje.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.