Pakeliui su vasara. Apie šokį ir lyderystę - Gintarė Masteikaitė

Pakeliui su vasara

2021.08.13 16:05

Pakeliui su vasara. Apie šokį ir lyderystę - Gintarė Masteikaitė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros sostinės titulą nešiojanti Neringa šią vasarą ypač pamėgo operą – rugpjūčio 14 d., šeštadienį, Juodkrantėje įvyks operos-triptiko „Neringa“ premjera. Pokalbis su trimis operos kompozitoriais – Vaida Straupaite-Beinariene, Loreta Narvilaite ir Algirdu Martinaičiu.

Šiuolaikinė muzika vis intensyviau veržiasi į regionus – šiandien prasideda jau ketvirtasis Raseinių šiuolaikinės muzikos festivalis. Apie jį kalbamės su festivalio organizatoriumi, Raseinių rajono kultūros centro projektų vadovu Arūnu Kazlausku.

Šiandien kino teatrus pasiekė ilgai laukta lietuviškoji premjera – Jurgio Matulevičiaus debiutinis ilgametražis filmas „Izaokas“. Austėjos Kuskienės parengtas pasakojimas apie premjerą.

Rugpjūčio 13–15 dienomis į Biržų krašto muziejų „Sėla“ sugrįžta literatūros forumas „Šiaurės vasara“, kurio tema šiemet – „Paauglystė“. Indrės Kaminckaitės pokalbis su „Šiaurės vasaros“ organizatore, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos pirmininke Rūta Elijošaityte-Kaikare.

Lyderystė ir kultūros sektoriaus vienijimas pandemijos metu, vienas po kito prodiusuojami festivaliai ir visiškas atsidavimas veiklai – tuo gyvena Lietuvos šokio informacijos centro vadovė, rubrikos „Be kaukių“ viešnia Gintarė Masteikaitė. Kaip ji atsakys į Prousto klausimyną?

Ved. Julijus Grickevičius ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.