Pinigų kaina. Kokia turėtų būti Lietuvos migracijos politika?

Pinigų kaina

2021.08.12 18:12

Pinigų kaina. Kokia turėtų būti Lietuvos migracijos politika?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jau keletą metų stebime išaugusius į Lietuvą atvykstančių darbuotojų iš trečiųjų šalių skaičius. Tačiau ne visi specialistai yra vienodai laukiami. Daliai specialybių galioja kvotos, kitus darbdaviai gali įdarbinti įrodę poreikį ir gavę tam leidimą, tiesiog jų laukia ilgesnė ir sunkesnė procedūra. Į šalį nelegaliai plūstelėjus migrantų bangai iš Artimųjų Rytų ir Afrikos imta kalbėti, kad ateityje vis daugiau nebūtinai prieglobsčio, bet geresnio gyvenimo ieškančių žmonių norės įsikurti ir Lietuvoje. Kokia turėtų būti Lietuvos migracijos politika?

Diskutuoja Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius ir asociacijos „Infobalt“ vadovas Mindaugas Ubartas.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.