10–12. Kodėl kovojant su dezinformacija socialiniuose tinkluose reikia imtis aktyvių veiksmų?

10–12

2021.08.12 10:05

10–12. Kodėl kovojant su dezinformacija socialiniuose tinkluose reikia imtis aktyvių veiksmų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokios temos Italijos visuomenėje ir žiniasklaidoje šiuo metu sulaukia daugiausiai dėmesio? Pasakoja LRT Radijo bendradarbė Italijoje Neringa Budrytė.

Taip pat laidoje apie Airijos ir Lietuvos panašumus bei skirtumus. Apie vertingas pamokas, kurios svarbios mūsų šaliai papasakoja Airijoje jau devynerius metus gyvenantis žurnalistas ir rašytojas Svajūnas Sabaliauskas-Geladuonis.

Specialistai stebi išaugusį dezinformacijos kiekį internete ir ypač socialiniuose tinkluose. Kaip ugdyti savo atsparumą melagienoms ir kodėl svarbu imtis aktyvių kovos būdu su dezinformacija?

Dabartinių klimato kaitos padarinių, tokių kaip kylantis jūros lygis ir Žemės ledynų tirpsmas, neįmanoma panaikinti šimtmečius ar net tūkstantmečius, net jei žmonija drastiškai sumažintų anglies taršą. Tai reiškia, kad laukia precedento neturinčios katastrofos. Kokie padariniai laukia Lietuvos ir pasaulio? Ir kokių veiksmų dar galima imtis?

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.