60 minučių. Kokie ribojimai nuo rudens bus taikomi nuo COVID–19 infekcijos nepasiskiepijusiems?

60 minučių

2021.08.11 17:05

60 minučių. Kokie ribojimai nuo rudens bus taikomi nuo COVID–19 infekcijos nepasiskiepijusiems?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokie ribojimai nuo rudens bus taikomi nuo COVID-19 infekcijos nepasiskiepijusiems? Riaušėmis virtusio mitingo vertinimai.

Nuo rugsėjo 13 dienos nepasiskiepijusiems bus galima lankytis tik nedidelėse parduotuvėse ir vaistinėse, trumpėja jiems leidžiamų paslaugų sąrašas.

Teisėsauga tęsia tyrimą dėl vakar Vilniuje, prie Seimo, įvykusių riaušių. Analizuojama vaizdo medžiaga, apklausiami įtariamieji, artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kardomųjų priemonių.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė skandalingu vadina Seimo narių dalyvavimą riaušėse prie Seimo. Pasak ministrės, vakarykščiai įvykiai prie Seimo ir neramumai Rūdninkų poligone gali būti susiję.

Anot Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Stasio Šedbaro, gali būti svarstoma apie galimą apkaltą prie neramumų kurstymo galėjusiems prisidėti asmenims.

Apie žurnalistų darbą riaušių metu.

Kaip neramumus prie Seimo nušviečia Rusijos ir Baltarusijos žiniasklaida?

Ved. Vaida Zakarkienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.