Ryto garsai. Čmilytė: pasigendu politikų atsakomybės, įsileidusių protestuotojus į Seimą

Ryto garsai

2021.08.11 06:30

Ryto garsai. Čmilytė: pasigendu politikų atsakomybės, įsileidusių protestuotojus į Seimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimui sugrįžus į neeilinę sesiją spręsti migrantų krizės, prie Parlamento surengta didžiulė protesto akcija virto riaušėmis. Sulaikyti 26 asmenys, yara sužeistų pareigūnų.

Prie sienos su Baltarusija gyvenantys žmonės sako, kad migrantus prie savo namų mato retai, yra patenkinti Lietuvos pareigūnų darbu, bet daugiausia nerimo kelia Baltarusijos režimo neprognozuojamas elgesys.

Pastaruoju metu vis pasigirsta, kaip žmonės, jeigu yra nepasiskiepiję nuo koronaviruso ir nesutinka regiliariai testuotis, yra atleidžiami iš darbo. Ar tikrai taip yra ir ar išvis taip gali būti?

Tęsiame pasakojimų ciklą apie Lietuvos paralimpiečius. Visai netrukus Jums pristatysime disko metikę Oksaną Dabravolskają.

Prasidėjo grybų sezonas. Koks jis? Pokalbis su grybautojais ir verslininkais.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.