Sportas. Orai. Asadauskaitė neskuba su ateities karjeros planais: niekas nežino, kas bus po metų ar dviejų

Vakar baigėsi Tokijo olimpinės žaidynės, o šiandien į Lietuvą parvežtas vienintelis Lietuvos sportininkų iškovotas medalis. Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės vyras ir treneris Andrejus Zadneprovskis sako, kad 37-erių sportininkei atrodo, kad ji galėtų ir norėtų tęsti karjerą. Tačiau pasirengimas varžyboms reikalauja milžiniškų pastangų. O šiuolaikinis sportas yra toks, kad jei nelaimi, tampi niekam neįdomus.

Žaidynėms Tokijuje besirengianti Lietuvos paralimpinė rinktinė patyrė skaudų smūgį. Regėjimo negalią turinčiai maratonininkei Aušrai Garunkšnytei kelią į svarbiausias karjeros varžybas užkirto trauma. Iki žaidynių likus kiek daugiau nei dviem savaitėms, Garunkšnytei diagnozuotas stresinis dubens kaulų lūžis. Lietuvos paralimpinio komiteto vadovai iš bėgikės tikėjosi medalio.

Po dviejų savaičių, rugpjūčio 24-ąją, LRT pradės transliacijas iš Tokijo paralimpinių žaidynių. Nuo šiandien supažindinsime su paralimpinės rinktinės nariais. Dziudo imtynininkas Osvaldas Bareikis Rio de Žaneiro paralimpinėse žaidynėse užėmė 5 vietą, o dziudo gimtinėje Japonijoje jis tikisi užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Koronavirusas sujaukė Baltijos regbio „Top“ lygos sezono pradžią – sužaistos trejos iš ketverių numatytų rungtynių. Šį sezoną „Top“ lygoje debiutuoja dvi komandos iš Vilniaus. Vienai iš jų dėl teigiamo COVID-19 testo debiuto rungtynių lygoje teks palaukti.

Ved. Ramūnas Grumbinas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau