Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#6. „Žaidimai ir pažinimas”

Kitas lygis

2021.08.09 10:00

Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#6. „Žaidimai ir pažinimas”

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vis daugiau žmonių visame pasaulyje į vaizdo žaidimus atsigręžia, kai nori geriau pažinti save ir aplinkinius. Ką mūsų saviugdai gali pasiūlyti lietuvių žaidimų kūrėjai?

Papildytos ir virtualios realybės kūrimo studijos „Okta” kūrybos vadovas Vitalijus Žukas pasakoja apie vaizdo žaidimą [NE]NUGALĖTAS, kurį kūrė kartu su žaidimų kūrimo studija „Sneaky Box” bei Užkrečiamų ligų ir AIDS centru.

Programavimo paslaugų įmonės „Blue Bridge” direktorius Dalius Butkus ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto docentas Antanas Kairys praskleidžia sužaidybinto karjeros ir asmenybės testo moksleiviams ir studentams „Spotiself” kūrimo užkulisių uždangą.

Karjeros ir asmenybės testui „Spotiself” įvertinimą pateikia ir šio produkto tikslinės auditorijos atstovė – studentė ir vaizdo žaidimų mėgėja Ieva Paukšta.

Aut. ir ved. – Aistė Ptakauskė, garso rež. – Mindaugas Juška, šaukinio aut. ir garso operatorius – Mantas Brižys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje, kurios tikslas – atskleisti daugialypę vertę, kurią Lietuvos žaidimų industrija kuria lietuvių visuomenei. Šioje tinklalaidėje išgirsite, kokią naudą kompiuteriniai ir vaizdo žaidimai duoda pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse.

Kiti laidos epizodai

Kitas lygis

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.