Draugystė veža. Integruokime į visuomenę save, o ne bijokime ir laukime, kol integruosis kitas

Draugystė veža

2021.08.07 16:30

Draugystė veža. Integruokime į visuomenę save, o ne bijokime ir laukime, kol integruosis kitas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Kiek žmonių, tiek priežasčių yra eiti į kelią“, – sako į „Mums pakeliui” projektą, kuriame praleido dvi dienas, sugrįžusios Renata Zybartienė – atlikėjų vadybininkė, TV prodiuserė, mokytoja, mama, dukra, Kristina Jure – atlikėja, įvairių televizijos muzikinių projektų finalistė, Gabrielė Urbonaitė Geleibra – jaunosios kartos dainininkė ir kūrėja, džiazo bei šiuolaikinės pop muzikos stilių atstovė, Vilniaus kolegijos dėstytoja. Atlikėjos sugrįžo ne vienos, kartu atvyko ir Kristinos draugas Karolis Talutis – kompozitorius, prodiuseris, grupės „8 kambarys“ vokalistas ir Gabrielės sužadėtinis Rokas Leonavičius.

Laidoje pašnekovai sako, kad einant kelyje, atsiskleidžia kitos temos ir pokalbiai, nei įprastame gyvenime. Laikas čia bėga kitaip. Pokalbiai šiame kelyje vystosi labai natūraliai. „Atrandame ne tik kitus žmones, su kuriais užsimezga nuoširdūs pokalbiai, tačiau ir su savo draugais paliečiame tokias temas, kurios kasdieniniame gyvenime atrodo nereikšmingos. Man ši kelionė dovana, nes susipažinau su žmonėmis, su kuriais gal nebūčiau susipažinusi niekada“, – sako Gabrielė Urbonaitė Geleibra. „Mano visi draugai muzikantai, – sako Kristina Jurė, – o čia sutikome įvairiausių žmonių, kurie įkvepia“. „Kelio metu negalime nuo savęs pabėgti. Einant fiziniu keliu, galima labai daug apie gyvenimo kelią pamąstyti,“ – pritaria Rokas Leonavičius.

Dar vienas pokalbis apie tikslus, interesus, ribas, kurias, dažnu atveju, sugalvojame patys, įrašytas unikalaus projekto „Mums pakeliui“ metu.

Ved. Žydrė Gedrimaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.