Ryto garsai. Savo noru grįžti į kilmės šalis migrantai bus viliojami ir 300 eurų siekiančiomis sumomis

Ryto garsai

2021.08.07 07:05

Ryto garsai. Savo noru grįžti į kilmės šalis migrantai bus viliojami ir 300 eurų siekiančiomis sumomis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Didžioji dalis šiuo metu Lietuvos-Baltarusijos sieną kirsti mėginančių migrantų - apgręžiami Situacija šalies viduje įrengtose migrantų apgyvendinimo vietose taip pat ramesnė, sako savivaldybių vadovai. Kaip pavyksta užtikrinti bazinius migrantų poreikius?

Lietuvos pasieniečiai ir migracijos pareigūnai siūlys pinigų į kilmės šalį norintiems grįžti neteisėtiems migrantams, taip siekiant paspartinti jų išvykimą.

Personalo specialistai sako, kad skaitmenizacija ir pandemija į darbo rinką įneša nemažai pokyčių. Dalis žmonių turės keisti specialybę ar įgyti naujų įgūdžių. Laidoje kalbėsime, kaip spėti koja kojon su darbo rinka.

Naujausias tyrimas rodo, kad per karantiną kas trečias gyventojas atsisakė medicininio gydymo dėl baimės užsikrėsti koronavirusu.

Taip pat apie Kazio Varnelio muziejaus iniciatyvą. Kai per kūrybinius užsiėmimus paaugliams padedama atkurti socialiai aktyvų gyvenimą, kuris itin nukentėjo per pandemiją.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.