Mano daina. 10 eurų už dainą mokėjusi Siparė, tatuiruote virtęs susižavėjimas popkaraliumi ir specialus kūrinys išėjusiems

„Pamenu, kaip vaikystėje, pasidariau kartoninę gitarą. O stygas pasigaminau iš tėčio žvejybinio valo. Maniau, kad tėtis man galvą nuraus, kad sugadinau jo žvejybos įrankius“, – leisdamasis į vaikystės prisiminimus šeštadienio vakarą, laidoje „Mano daina“, per LRT TELEVIZIJĄ kalbėjo Česlovas Gabalis. Retai televizijos laidose matomas dainininkas neslėpė, kad ši daina jam primena stiprų ryšį su tėčiu.

Šį kartą laidoje „Mano daina“ dalyvių kėdes užėmė ir itin atviromis istorijomis dalinosi netikėtas svečių penketukas: operos solistas Edmundas Seilius, žurnalistė ir LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Ugnė Siparė, retai viešumoje matomas dainininkas Česlovas Gabalis, politologas, apžvalgininkas, Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala ir dainininkė bei laidų vedėja Liepa Norkevičienė.

Gerą gerą humoro jausmą turintis operos solistas Edmundas Seilius ir šį kartą pasakodamas nuotaikingą savo dainos istoriją privertė visus studijos svečius juoktis iki ašarų. O politologas Linas Kojala pasakojo dar niekur negirdėtą netikėtą įvykį, susijusį su daina.

Nors Ugnė Siparė ne kartą su LRT žiūrovais dalinosi savo ir laidų prodiuserio Mariaus Sipario meilės istorija, tačiau vieną svarbią detalę buvo pamiršusi. Todėl šeštadienio vakarą pirmą kartą garsiai kalbėjo apie keistus gyvenimo sutapimus ir dainą, atnešusią jai gyvenimo meilę.

Tuo tarpu Liepa Norkevičienė visus nustebino savo sugebėjimais iki paskutinės akimirkos nuslėpti savo dainą. Maža to, garsi moteris pasakodama savo istoriją taip įsijautė, kad atskleidė ilgus metus slėptą paslaptį, kurios nežinojo net jos tėvai.

Ved. Beata Nicholson.

Nicholson Beata
Vedėjas
Siparė (Galadauskaitė) Ugnė, Gabalis Česlovas, Kojala Linas, Seilius Edmundas, Norkevičienė Liepa
Pašnekovas
Krysko Karina, Augustė (Vedrickaitė), Kavaliauskas Martynas, Juodsnukis Tadas
Atlikėjas
Deivydas Zvonkus
Prodiuseris
Tamkus Gintaras
Operatorius
Nemanytė - Lungienė Gintarė
Režisierius
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau