Dešimt balų. Ko neįvertina stojantieji?

Dešimt balų

2021.08.05 16:30

Dešimt balų. Ko neįvertina stojantieji?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ketvirtadienį vidudienį baigiasi pirmasis bendrojo priėmimo į šalies aukštąsias mokyklas etapas. Kokios studijų programos buvo populiariausios bei kiek visų stojančiųjų tenkins vadinamuosius įstojimo į aukštąsias mokyklas slenksčius?

O ir ar tikrai tos studijų programos, kurios yra populiariausios yra perspektyvios? Pagaliau, ar stojantieji pakankamai giliai įvertina studijų kokybę?

LRT radijo švietimo laidoje dalyvauja: Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentas, profesorius Pranas Žiliukas ir Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus pavaduotoja Aurelija Valeikienė.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.