Lietuvos diena. Seimo Sveikatos reikalų komitetas nepalaiko idėjos Lietuvoje taikyti privalomą skiepijimą

Lietuvos diena

2021.08.04 13:05

Lietuvos diena. Seimo Sveikatos reikalų komitetas nepalaiko idėjos Lietuvoje taikyti privalomą skiepijimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvos savivaldybių asociacija aiškinasi, kokie valdžios planai dėl migrantų apgyvendinimo. Asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius sako, kad savivaldybių atstovai nori daugiau aiškumo, kaip toliau planuojama spręsti migrantų krizę, kokia naštos dalis teks savivaldai, koks bus finansavimas.

Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai nepalaiko idėjos Lietuvoje taikyti privalomą skiepijimą. Pasak komiteto pirmininko Antano Matulo, apie privalomą vakcinaciją galima kalbėti tik tokiu atveju, jei valstybė atlygintų žalą gyventojams, kuriems po skiepų kiltų komplikacijų.

Metai, kai Beiruto uoste įvyko sprogimas, nusinešęs daugiau kaip dviejų šimtų žmonių gyvybes. Sprogus dideliam kiekiui, kaip manoma, aplaidžiai laikytam amonio nitratui, dar pusseptinto tūkstančio žmonių buvo sužeista, o didelė miesto dalis sugriauta. Praėjus metams, Libano valdžia vis dar nėra išaiškinusi visų tragedijos aplinkybių, ir yra kritikuojama tiek šalies viduje, tiek ir užsienyje, dėl įtariamų pareigūnų ir politikų dangstymo.

Kalvarijos pasienio kontrolės punkte atidaryta mobili vakcinavimo nuo COVID-19 vieta.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.