Ryto garsai. Kiek sėkmingas migrantų krizės koordinavimo procesas?

Ryto garsai

2021.08.03 06:30

Ryto garsai. Kiek sėkmingas migrantų krizės koordinavimo procesas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dalį planavimo, logistikos ar neteisėtų migrantų saugojimo funkcijų, kurias dabar atlieka pasieniečiai, Prezidentūra siūlo perduoti kitoms tarnyboms arba visuomeninėms organizacijoms. Kiek sėkmingas migrantų krizės koordinavimo procesas šiandien?

Išsamiau apie neteisėtos migracijos valdymą ir Europos Komisijos pažadus pokalbis su vidaus reikalų viceministru Arnoldu Abramavičiumi.

Projekto „LRT ieško sprendimų“ žurnalistai šįkart domisi migracijos tema. Kaip iš dalies panašią prieglobsčio prašytojų krizę prieš kelerius metus sprendė Suomija?

Dalis žmonių piktinasi, kad turėdami antikūnų negali gauti Galimybių paso. Taip yra todėl, kad persirgo COVID-19 greičiausiai to nežinodami. Šį klausimą rytoj žadama svarstyti Vyriausybėje. Ką mano ekspertai?

„Verslo laike“ – per pirmąjį šių metų pusmetį į Lietuvą atvyko maždaug septintadalis įprasto turistų iš užsienio srauto. Kaip šiuos praradimus išgyvena verslas?

Regionuose auga šeimos krizių centrų poreikis. Pastebima, kad per pandemiją daugiau šeimų patenka į tokius centrus.

Ved. Darius Matas,

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.