Draugystė veža. Stereotipai ir išankstinės nuostatos bendravime išnyksta

Draugystė veža

2021.07.31 16:30

Draugystė veža. Stereotipai ir išankstinės nuostatos bendravime išnyksta

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Tai yra patirtis ir labai stipri“, – taip apibūdino „Draugystė veža“ LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministrė Monika Navickienė, dalyvavusi unikaliame projekte „Mums pakeliui“. „Negalia yra mūsų sveikų galvose „įklijuotas“ dalykas“, – ministrei antrina jos patarėjas Tomas Kavaliauskas. „Sąvoka „negalia“ bendravime išnyksta“, – užtvirtina Vytis Venslauskas „Draugystė veža“ direktorius.

Laida įrašyta unikalaus projekto „Mums pakeliui“ metu priešpaskutinę dieną, pašnekovams įveikus vieną iš ilgiausių Camino Lituano kelio etapų. Visi pašnekovai vieningai sutaria, kad kelyje išmoktos pamokos stumia į priekį ir verčia perdėlioti prioritetus bei galvoje susidėliojusius stereotipus.

Radijo studija šios laidos įrašo metu tapo automobilis, vežęs žygeivius iš kelio. Ministrė prisipažino, kad tokio interviu ji nebuvo davusi ir tai yra vienas iš įsimintiniausių pašnekesių.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.