Pakeliui su vasara. Juozas Žitkauskas: koks esu, toks esu – nieko nepadarysi

Pakeliui su vasara

2021.07.30 16:05

Pakeliui su vasara. Juozas Žitkauskas: koks esu, toks esu – nieko nepadarysi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Liepos 30 d. kompozitorius ir atlikėjas Andrius Kulikauskas švenčia savo 70 metų jubiliejų. Apie savo kolegą pasakoja aktorius ir dainininkas Saulius Bareikis.

Velniškai įdomią tikrąja šio žodžio prasme rezidenciją Kaune ką tik baigė italė Beatrice Celli. Etninę kultūrą ir senovinius simbolius tyrinėjanti menininkė Lietuvoje lankėsi Kauno menininkų namų kvietimu, o greta esančiame Antano Žmuidzinavičiaus, arba Velnių muziejaus sode, susitiko su Kotryna Lingiene.

Palangoje prasideda festivalis „Pasaulio balsai“ šiemet kviečia vartyti „Gyvenimo knygą“. Festivalį pristato jo meno vadovė, solistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Asta Krikščiūnaitė.

Kintų miestelis jau dešimtmetį garsėja čia organizuojamu Kintų muzikos festivaliu, o pernai pradėtas įgyvendinti „Kintai Arts“ – tai meno rezidencijos projektas, kurio metu sutvarkytas ir pritaikytas meno veiklai buvęs istorinis Kintų mokyklos pastatas. Koks tai pastatas ir kaip jis atsiskleis? Česlovo Burbos pokalbis.

Rašytojas, leidėjas, renginių organizatorius Juozas Žitkauskas prisipažįsta, kad yra atviras ir niekuomet neslepia savo tikro charakterio. „Koks jau esu, toks. Nieko nepadarysi“, – sako rubrikos „Be kaukių“ pašnekovas.

Ved. Marius Eidukonis ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.