Lietuvos diena. Skirtingos ministerijų nuomonės dėl nepaprastosios padėties įvedimo

Lietuvos diena

2021.07.27 13:05

Lietuvos diena. Skirtingos ministerijų nuomonės dėl nepaprastosios padėties įvedimo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad Vidaus reikalų ministerija pasiūlė Vyriausybei įvertinti, ar pasienio savivaldybėse įvesti nepaprastąją padėtį.Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako, kad šiuo metu nėra prielaidų, kurios leistų šalyje skelbti nepaprastąją padėtį.

Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis neatmeta, kad tam tikrose šalies vietovėse dėl migrantų krizės gali būti įvedama nepaprastoji padėtis, bet tam reikia visų politinių jėgų sutarimo ir darbo su visuomene.

Gaisras padangų perdirbimo įmonėje Zarasuose priminė, kad tokių ekologinių bombų su tūkstančiais sandėliuojamų padangų Lietuvoje yra ne viena. Po Alytaus gaisro praėjo beveik dveji metai. Vyriausybė žada įpareigoti pirkti perdirbtas padangas, tačiau verslas sako, kad Lietuvoje iš padangų niekas nenori gaminti produktų, todėl geriausiu atveju išvežama į Lenkiją.

Vokietijos gyventojai ateityje per mobiliuosius telefonus bus perspėjami apie įvairius pavojus gyvybei. Tai pranešė vidaus reikalų ministras po to, kai liepos viduryje per didelius potvynius žuvo mažiausiai 180 žmonių. Tai sukėlė klausimų, ar buvo padaryta pakankamai, kad gyventojai būtų įspėti apie artėjusią nelaimę.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.