Pakeliui su vasara. Reklamos, avangardinio repo ir tekstų kūrėjas Žygimantas Kudirka

Pakeliui su vasara

2021.07.26 16:05

Pakeliui su vasara. Reklamos, avangardinio repo ir tekstų kūrėjas Žygimantas Kudirka

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tytuvėnų festivalis vyksta jau beveik dvidešimtmetį, ir yra didžiausias profesionalios muzikos renginys regione. Apie tai, ką jau prasidėjęs festivalis žada šiais metais, pokalbis su vienu Tytuvėnų festivalio organizatorių, viešosios įstaigos Tytuvėnų festivalio direktoriumi Justu Šerveniku.

Danijos styginių kvartetas tapo vienu reikšmingiausių vardų tarptautinėje muzikos scenoje.

Skirtingose Šiaulių erdvėse išsibarstė mažyčiai požeminio meno kūriniai - žinomų regiono menininkų kurti slapukai. Visi jie prabyla netikėtais, rašytojo Rimanto Kmitos kurtais tekstais. Projekto rengėjai sako taip norėję paskatinti žmones labiau domėtis Šiaulių istorija.

Rugpjūčio mėnesį vyks eilėraščių ir dainų vakaras „Po dangumi: Upinės“, kur skambės Juditos Vaičiūnaitės, Indrės Valantinaitės eilėraščiai ir senosios liaudies dainos, sutartinės, melodijos. Pokalbis su Aldona Vilutyte ir Justina Smieliauskaite.

Rubrikoje „Be kaukių“ – reklamos kūrybininkas, avangardinio repo kūrėjas, tekstų autorius Žygimantas Kudirka, dar žinomas slapyvardžiu MC Mesijus. Pokalbis apie Žygimanto vaidmenis kultūrinėje erdvėje.

Ved. Ieva Buinevičiūtė ir Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.