Ryto garsai. Augantys užsikrėtimų skaičiai kelia nerimą ir piliečiams, ir specialistams. Kas žinotina apie artėjančią revakcinaciją?

Ryto garsai

2021.07.22 06:30

Ryto garsai. Augantys užsikrėtimų skaičiai kelia nerimą ir piliečiams, ir specialistams. Kas žinotina apie artėjančią revakcinaciją?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

LRT.lt sporto žurnalistai Martynas Nesavas ir Paulius Cubera pristato įdomiausius pasaulio olimpiečius Tokijo žaidynėse – favoritai, rekordų besivaikantys atletai ir tie, kurių pasirodymų nereikėtų praleisti.

Migracijos aktualijos. Studijoje – Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė.

Užsienio įvykių apžvalga.

Vyriausybės planas Dieveniškėse įkurdinti neteisėtai į Lietuvą atvykusius migrantus kelia vis didesnį pasipiktinimą. Vietos gyventojai baiminasi dėl saugumo ir skundžiasi esą vagiamais skalbiniais bei pjaunamomis vištomis. Į kovą įsitraukė ir politikai. Europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis pareiškė, kad stovyklos kūrimas gausiai tautinių mažumų gyvenamose Dieveniškėse – tyčinė provokacija. Kiek tokie teiginiai pagrįsti ir ar išties migrantai yra įvykdę smulkių vagysčių, aiškinosi LRT Faktai.

Rekordinio derliaus laukusiems ūkininkams gali tekti skaičiuoti nuostolius. Dėl kaitros daugelyje rajonų grūdų kuliama trečdaliu mažiau, nei tikėtasi. Dalį ūkių išgelbės didesnės supirkimo kainos. Tačiau nepamatuotų lūkesčių turėjusiems ir daug investavusiems ūkininkams ši vasara gali būti pražūtinga. Daugiau apie tai mūsų bendradarbė Šiauliuose Aina Mizgirde.

Augantys užsikrėtimų skaičiai kelia nerimą ir piliečiams, ir specialistams. Kas žinotina apie artėjančią revakcinaciją, – aiškins Santaros klinikų Infekcinių ligų centro vadovė, infekcinių ligų gydytoja prof. Ligita Jančorienė.

Sporto naujienos.

Šiandien – paskutinė „Nacionalinės ekspedicijos“ diena. Tiesiogiai iš 7-osios „Nacionalinės ekspedicijos“ Edvardas Kubilius.

Savaitės komentaras. Autorius – „Verslo žinių“ apžvalgininkas Ramūnas Terleckas.

Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.